Renault Atılgan’dan fırıncılara özel tamamına kredili otomobil…

Renault ve Dacia'nın ticari ve binek araçların yetkili satıcısı Atılgan, fırıncılara özel bir kampanya başlattı. Sancaktepe'deki showroom'unda gerçekleştirilen törende otomobiller görücüye çıktı...

Renault bayisi Atılgan, Sancaktepe kampüsünde bir tören düzenleyerek, fırıncı esnafına özel imkanlarla sunulan otomobillerin tanıtımını gerçekleştirdi. Esnafın, ekmek dağıtımında rahatlıkla kullanabileceği sıfır kilometre Renault Express marka otomobiller, kampüsün bahçesinde sergilendi.

Renault Atılgan Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Atılgan‘ın ev sahipliğinde yapılan tanıtıma, Yapı Kredi Bankası yetkilisi Alper Aslan, Renault Mais yetkilisi Cem Hallaç ve Tüylüoğlu Unlu Mamuller Sahibi Akif Tüylüoğlu başta olmak üzere, çok sayıda fırıncı esnafı katıldı.

Tanıtım öncesi davetlilere hitaben bir konuşma yapan Renault Atılgan Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Atılgan, “Biz Renault bayisi olarak, başta sayın genel müdürümüz Berk Çağdaş beye çok teşekkür ediyorum. Konuyu kendisine aktardığımda, bu konuyla ilgili gerçekten çok ilgilendi. Özellikle de, fırıncı esnafı olunca… Biliyorsunuz ki, onlar olmadan kimse karnını doyuramıyor. Onlara bir ayrıcalık yapmamız gerekiyor diyerek, ilk tanıtımı yapılan Renault Ekspress marka arabayı sizler için bize yetiştirdiler. Sizlerin huzurunda Renault’un tüm yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bu arabayı ilk kez sizler vasıtasıyla burada tanıtımını yaptık. İnanın, olmayan birşey için Renault, fırıncı esnafımıza yönelik bir katkı yaptı. Gerekirse, tamamına kredi kullanmak üzere birlik ve beraberlik içerisinde iyi yol alacağız diye düşünüyorum. Diğer esnaflarımızla beraber, ileriki aşamalarda birlikteliğimiz olacak. Her bir esnaf için Renault markası ve Yapı Kredi Bankası olarak elimizden geleni yapacağız. Fırıncı esnaflarımızla bizi biraraya getiren sayın Akif Tüyloğlu’na da çok teşekkür ediyorum” dedi.

ALPER ALPASLAN (Yapı Kredi Bankası Yetkilisi)

“Bizim toplumumuzda çalışan insanlar ‘ekmek parası kazanıyoruz’ derler. Ekmek, bizde kutsaldır. O yüzden sizlerin yaptığı iş, bizler için çok değerli ve kıymetli. Bu projede yer almayı Hüseyin Atılgan teklif ettiğinde çok heyecanlanmıştım. Bizler, finansman noktasında her türlü desteğe hazırız. Herhangi bir ihtiyacınız veya talebiniz olduğunda sizlere hep destek olacağız.”

CEM HALLAÇ (Renault Mais Yetkilisi)

“Siz değerli müşterilerimizin, iş ortaklarımızın bize olan teveccühlerini biliyoruz. Hüseyin Atılgan bey, fırıncı esnafına karşı her zaman duyarlı yaklaşmıştır. Bizlerden sürekli bu sektörle ilgili isteklerde bulunmuştur. Çok yeni çıkan bu ürünümüzde de, Hüseyin Atılgan hızlı davrandı ve böyle bir buluşmayı organize etti. Katılan tüm fırıncı esnafımıza teşekkür ediyorum. Yeni lanse edilen bu aracımızı, Renault Atılgan ailesine özel bir kampanya başlattık. Taleplerinizi karşılayarak, iyi bir ticaret yapacağımıza inanıyorum. Aracımızın adı Renault Ekspress… İddialı bir aracımız. Tedarik sıkıntıları çözülünce trafikte daha çok görülmeye başlanacak.”

AKİF TÜYLÜOĞLU (Tüylüoğlu Unlu Mamuller Sahibi)

“Yaklaşık 6 aydır bu proje üzerinde çalışıyoruz, fırıncıyı ucuz otomobil sahibi yaptıralım diye… Hüseyin Atılgan, her zaman olduğu gibi bugün de elini taşın altına koydu ve ‘ben de bu işin içinde varım’ dedi. Bizlere bu imkanı sağlamak için bu organizasyonu gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür ediyorum. Bizler, hep fırıncı için varız, fırıncı için çalışırız. Bizim siyasetimiz olmaz. Dolayısıyla bir sivil toplum örgütüyüz. Bütün partiler bizim için birdir… Burada siyaset yapmıyoruz, sadece fırıncıya ne verebiliriz, fırıncıya ne kazandırabiliriz diye çalışıyoruz. Abi gibi gördüğümüz Hüseyin Atılgan, bugün de abiliğini yaptı çok teşekkür ediyorum kendisine. Renault, bizlere güzel bir imkan tanıyor. Araçların hepsi de fırıncının işine çok yarayacaktır. Almanızı da tavsiye ederim.

Biliyorsunuz ki, memleketimizde kuraklıktan dolayı buğday ve un yok… Un zamları aldı başını gidiyor. Halen birlik olamıyoruz. Kendi sahamızda da birlik olamıyoruz. Ekmeğimizi ucuz satıyoruz, kendimize saygı duymuyoruz. Bugüne kadar yaptığımız şeyleri unutalım, bundan sonra birlik olalım… Önümüzde seçimler var. Seçimlere iyi çalışacağız, düzgün çalışacağız, bir olacağız, beraber olacağız, hep birlikte yarınları göreceğiz.”