İSTESOB Başkanı Yılmaz: Esnafın talepleri Meclis gündemine gelecek

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ini ziyaret ederek Başkan Faik Yılmaz'la görüşen MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, salgın sürecinde esnafın yaşadığı sorunları TBMM gündemine getirileceğini söyledi.

İSTESOB Başkanı Yılmaz: Esnafın talepleri Meclis gündemine gelecek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem’e, salgın sürecinde esnafın yaşadığı sorunları ve taleplerini içeren bir çözüm dosyası sundu. Arzu Erdem, dosyayı inceledikten sonra esnaf ve sanatkarın taleplerini Meclis gündemine taşıyacağını söyledi.

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem beraberindeki bir heyet ile İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti. Birlik Başkanı Faik Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Erdem, esnafın durumu hakkında bilgi aldı. Arzu Erdem, yerinden kaldırılan Bakırköy Salı Pazarı  ve galericiler için getirilen yetki belgesi hakkında da esnaf temsilcilerinin görüşlerini dinledi.