Fırında doğalgaz faciası

Malatya'da meydana gelen olayda gece yarısı bir ekmek fırınında yaşanan doğal gaz sıkışması sonucu şiddetli patlama yaşandı. Cadde adeta savaş alanına dönerken, şans eseri yaralanan olmadı. Cadde trafiği geçici olarak kapatıldı.

Fırında doğalgaz faciası

Battalgazi ilçesi Beşkonaklar Caddesi üzerinde bir apartmanın zemin katında bulunan bir ekmek fırınında ilk belirlemelere göre gece yarısı doğal gaz sıkışması sonucu şiddetli patlama meydana geldi.

Ekmek fırını bomba gibi patladı! Cadde savaş alanına dönerken şans eseri yaralanan olmadı

CADDE SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Olay esnasında 3 kişinin çalıştığı fırında şans eseri yaralanan olmaz iken cadde savaş alına döndü. Ekmek fırının bulunduğu apartmanda birkaç daire ile cadde üzerinde park halinde olan bazı araçlarda hasar oluştu. Çalışanların şoka girdiği konuşmakta zorlandığı olayda ihbar üzerine olay yerine polis, sağlık, itfaiye ile doğalgaz ekipleri sevk edildi.

Ekmek fırını bomba gibi patladı! Cadde savaş alanına dönerken şans eseri yaralanan olmadı

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Bölge sakinlerinin büyük korku yaşadığı patlamada ekipler iş yerinde inceleme yaparken, cadde araç trafiğine kapatıldı. Olayla ilgili tahkikat başlatılırken, patlama nedeniyle trafiğe kapatılan Beşkonaklar Caddesi yapılan çalışmalarından ardından tekrar trafiğe açıldı. (İHA)