Belediye binası önüne konumlandırılan ekmek büfesine sert tepki

Pozanti Belediye Baskani Mustafa Çay, CHP’li Büyüksehir Belediyesinin Pozanti Belediyesi Akçatekir Hizmet Binasi önüne ekmek büfesi koydurmasina ve ulusal bir haber sitesinde çikan "MHP’li belediye halk ekmek satisini engelliyor" seklindeki habere tepki gösterdi. Baskan Çay, "Adana Büyüksehir Belediyesi makam girisine de bu mucitlerden ekmek büfesi koymalarini bekliyorum” dedi.

Belediye binası önüne konumlandırılan ekmek büfesine sert tepki

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, ODA TV haber sitesinde yer alan “MHP’li Belediye Halk Ekmek Satışını Engelliyor” başlıklı haberi için Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve CHP Pozantı İlçe Teşkilatına sert tepki gösterdi.

“HİÇ UTANMIYOR MUSUNUZ YALANINIZDAN!”

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, “Pozantı Belediyesi Akçatekir Hizmet binasının önüne hiç bir iletişim ve görüşme yapmadan izinsiz bir şekilde getirip Ekmek büfesi koyan Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Zeydan Karalar’a buradan sesleniyorum. Mustafa Çay üzerinden ekiplerin ve Pozantı CHP Teşkilatı şov yapmayı bıraksın işine baksın. Belediye Binası ve Makam Odamın da bulunduğu, makam araç girişine satış büfesi koymak hangi aklın bir oyunudur? Bu izahı gereken bir durumdur. Zabıta Daire Başkanı Ercan Kandemir ile yaptığımız yüz yüze görüşme ile nedenlerinde mutabık olduğumuz ve yeni bir yer tespit edilerek kaldırılması yönünde anlatmışken az önce Oda TV Haber sitesinde MHP’li Belediye Halk ekmek satışını engelliyor diye utanmadan haber yaptıran görevlilerinizi bulun ve gereğini yapın. Pozantı’da da daha önce bu şova soyunan Pozantı CHP teşkilatı şuan Pozantı Zafer Mahallesindeki Eski Sağlık Ocağı önünde ekmek büfesi koyuldu ve satışınızı yapıyorsunuz. Hiç utanmıyor musunuz yalanınızdan? Gidin siyaset oyununuzu başka yerde oynayın size Pozantı ve Mustafa Çay’dan ekmek çıkmaz. Adana Büyükşehir Belediyesi Makam girişine de bu mucitlerden Ekmek Büfesi koymalarını bekliyorum” dedi.